Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 98 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1604958

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

Netradicinė biologijos pamoka ,, Ekologiškiau ir sveikiau‘‘

mokytoja Danutė Kubilienė

eko

Rugsėjo 6 d. IIIg klasėje vyko netradicinė biologijos pamoka, kurios tikslas formuoti švaresnės, ekologiškesnės, sveikesnės gamtai ir mokinių sveikatai gyvensenos įprotį, mažinant plastiko naudojimą, keičiant mitybos įpročius.

Pamokoje mokiniai diskutavo apie naudojamų vienkartinių plastikinių indų keliamą pavojų žmogaus sveikatai bei gamtai, pasiūlė puikių idėjų kaip mažinti plastiko naudojimą gimnazijoje: ,, Mūsų tikslas ne tik kalbėti, bet ir imtis konkrečių veiksmų, mažinant plastiko vartojimą‘‘. Visi mokiniai biologijos vadovėlius apsilenkė popieriniais aplankalais ir labai džiaugėsi atsisakę polietileninių. Antroje pamokos dalyje valgė pačių pagamintus sveikuoliškus sausainius, vaisius ir uogas, gėrė arbatą su medumi, nenaudodami vienkartinių plastikinių indų, aptarė sveikos mitybos taisykles. Namų darbams skirta užduotis pagaminti lankstinukus apie plastiko keliamus pavojus gamtai ir žmogui ir supažindinti gimnazijos bendruomenę.

Kviečiame visą gimnazijos bendruomenę keisti vartojimo įpročius, saugoti gamtą nuo taršos plastiku, rūpintis savo ir kitų sveikata.

  • 01
  • 02
  • 03

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105