„Futboliuko“ projekte lankėsi svečiai

Projekto koordinatorė įstaigoje V.Blažaitienė

titulfutbl2022

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai, pedagogai bei visa bendruomenė dalyvauja respublikiniame projekte „Futboliukas“. Įdomi ir smagi veikla vyko lapkričio 18 d., kai į įstaigą atvyko Linas Masys, buvęs futbolininkas, teisėjas, o dabar – Lietuvos futbolo I ir A lygos inspektorius. Kartu apsilankė jo anūkas Emilis Vaitkevičius, kuris nuo 6 metų žaidžia futbolą, dabar treniruojasi „Dainavos futbolo akademijoje“. Emilis anksčiau gyveno Veisiejuose, lankė darželį, o dabar gyvena Alytuje, mokosi 4 klasėje.

Inspektorius Linas Masys visus supažindino su futbolo istorija, papasakojo kaip žaidžiamas futbolas, parodė teisėjų, žaidėjų marškinėlius, specialius sportinius batus, kamuolius, švilpukus bei kitą su futbolu susijusį inventorių. Emilis atliko meistriško žongliravimo kamuoliu pratimus, kurie buvo palydėti gausiais plojimais. Svečiai organizavo smagią futbolo treniruotę. Po renginio Emilis apsilankė „Gėlyčių“ grupėje, kurią anksčiau lankė, prisiminė ten praleistus metus, žaidimus, šventes, draugus bei pedagogus.

Linui Masiui ir Emiliui Vaitkevičiui įteikti padėkos raštai bei atminimo dovanėlės. Jie visus sudomino futbolu, savo pavyzdžiu paskatino sportuoti bei sveikai gyventi.

Projekto renginį koordinavo pedagogės V.Blažaitienė, R.Koroliova, R.Šarkauskaitė, I.Bardzilauskienė.

Projektą organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF).

Projektas vykdomas 2022 m. spalio 1 d. - 2023 m. gegužės 31 d.

Vykdomas veiklas galite matyti puslapyje https://www.asfutboliukas.lt/galerija

• I foto
  • II foto