Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 846 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1656101

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

„PAŽINK LIETUVOS KARIUOMENĘ"

Mokytoja Nijolė Goberytė

pazinkltkar2022

Lapkričio 22 dieną Veisiejų S. Gedos gimnazijos mokiniai (vad. mokytoja N.Goberytė) kartu su kitų mokyklų atstovais dalyvavo renginiuose, kuriose buvo  paminėtos svarbios datos, skirtos dm. gen. Adolfo Ramanausko-Vanago 65-ųjų žūties ir atkurtos Lietuvos kariuomenės 104-metinėms.

Pirmas renginys – minėjimas vyko A. Ramanausko - Vanago vardu pavadintoje aikštėje. Kitas renginys - viktorina „Pažink Lietuvos kariuomenę" - Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje. Viktorinos I  etape teko spręsti sudėtingus testo klausimus. Į pusfinalį tarp 7 daugiausiai taškų surinkusių  dalyvių pateko dvi mūsų gimnazistės Andrėja Janulevičiūtė ir Ieva Kazokaitė. Šiame etape per 1 min. teko žodžiu atsakyti į pateiktą klausimą ar papildyti kitą nepilnai atsakiusį dalyvį. Į finalą pateko 3 moksleiviai. Ketvirtoje vietoje likusi Andrėja pelnė specialų Lazdijų r. savivaldybės merės A. Miškinienės prizą. Visi dalyviai buvo apdovanoti kariuomenės ir Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos suvenyrais.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

 

,,Erasmus+"

ErasmusES

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai