Skelbiama atranka specialiojo pedagogo pareigoms užimti

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 290608520, Jaunimo  g. 8, 67340 Veisiejai, Lazdijų r., skelbia atranką specialiojo pedagogo pareigoms užimti.

Pareigybės pavadinimas – specialusis pedagogas.

Darbo vieta – Jaunimo g. 8, Veisiejai, Lazdijų raj.

Darbo krūvis – 0,75 etato.

Darbo sutarties rūšis –neterminuota.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

1. Turėti aukštąjį, aukštesnįjį, įgytą iki 2009 metų, arba specialųjį vidurinį, įgytą iki 1995 metų, išsilavinimą ir specialiojo pedagogo kvalifikaciją.
  2. Gebėti teikti pagalbą specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.
  3. Išmanyti pritaikytų ir individualizuotų programų rengimo principus, Bendruosius ugdymo

planus.

1. Išmanyti pedagoginio vertinimo metodikas, gebėti atlikti pedagoginį mokinių vertinimą,

nustatyti jų žinių, mokėjimų, įgūdžių, gebėjimų lygį ir jų atitikimą ugdymo programoms bei specialiuosius ugdymosi poreikius, įvertinti pažangą.

1. Išmanyti specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių ugdymo metodus, gebėti juos taikyti

padedant specialiųjų poreikių mokiniams įsisavinti mokomąją medžiagą lavinant jų sutrikusias funkcijas.

1. Gebėti bendrauti su specialiųjų poreikių mokiniais ir bendradarbiauti su mokytojais, kitais

asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese, specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių tėvais (globėjais), pedagoginių psichologinių tarnybų, sveikatos priežiūros, švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais.

1. Išmanyti Lietuvos Respublikos švietimo įstatymą, kitus teisės aktus, reglamentuojančius mokinių ugdymą ir specialiojo pedagogo darbą.
  2. Būti pareigingam, darbščiam, iniciatyviam, nepriekaištingo elgesio ir profesinės reputacijos.
  3. Išmanyti informacines technologijas ir gebėti jas taikyti savo darbe.
  4. Gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu valstybine lietuvių kalba.

Darbo užmokestis priklauso nuo turimos specialiojo pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Darbo užmokesčio pareiginės algos koeficientas nustatomas pagal Lietuvos Respublikos

valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą 2017-01-17 Nr. XIII-198 įstatymą su vėlesniais jo pakeitimais.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. Specialiojo pedagogo kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
  5. Gyvenimo aprašymą (CV).
  6. Darbo patirtį patvirtinančius dokumentus (jeigu turi profesinio stažo).
  7. Pretendentas gali pateikti motyvacinį laišką, rekomendaciją (-as) iš buvusių darboviečių.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami dalyviui.

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir

kviečiami pokalbiui. Dokumentai priimami 10 darbo dienų nuo konkurso paskelbimo dienos, įskaitant konkurso paskelbimo dieną, kasdien nuo 8.00 iki 16.00 val.  Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje Jaunimo g. 8, Lazdijų raj. Pretendentas gali pateikti dokumentus asmeniškai arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  nuo 2024 m. sausio 22 d. iki 2024 m. vasario 2 d. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Informacija apie atranką laimėjusį asmenį pateikiama žodžiu po pokalbio su visais pakviestais pretendentais.

Pokalbis su pretendentais numatomas 2024 m. vasario 7 d. (trečiadienį). Tikslus laikas bus praneštas individualiai.

Telefono numeriai pasiteirauti: 8 616 74797, 8 699 68737.