Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 72 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1788150

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

Ikimokyklinio ugdymo skyriuje paminėta
Laisvės gynėjų diena

pavaduotoja R.Rupšienėsausio132019

     Mažiesiems 1991-ųjų Sausio 13-oji dažnai yra tik istorinis faktas, tačiau mes turime vaikams suprantamai perteikti patriotiškumo jausmą, pasiaukojimo tautai svarbą ir žinias apie savo gimtąją šalį.

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko renginys „Atmintis gyva, nes liudija“,  kuriame apsilankė daug svečių, pasidalinusių savo išgyvenimais bei patirtimi.. Lazdijų r. Barčių kaimo šviesuolė A.Giedraitienė vaikams perteikė savo pačios prisiminimus  apie 1991 m. istorinių  dienų įvykius prie Vilniaus televizijos bokšto. Veisiejų krašto muziejaus vyr. muziejininkė R. Kaveckienė, rodydama dokumentinį filmą, vaizdingai, vaikams suprantamai papasakojo apie žmonių vieningumo prasmę bei gėlės Neužmirštuolės  reikšmę ir sąsają su šiuo minėjimu. Į renginį taip pat atvyko Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai su mokytojais bei pavaduotoja ugdymui  R. Kliučinskienė, kuri, pasidalinusi savo mintimis, vaikams padovanojo didelę Lietuvos žemėlapio dėlionę.

Labai džiugu, kad visa tai palietė vaikų širdis, nes, kaip minėjo renginį vedusios mokytojos I. Bardzilauskienė ir A. Volskaitė, ugdytiniai grįžę į grupes diskutavo apie tai, ką girdėjo ir dalijosi įspūdžiais..

 • 0
 • 1
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 2
 • 3
 • 5
 • 7
 • 8
 • 9

Mūsų gimnazijai - 80

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai