Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1514242

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

“MARTYNO ŠVIESA”
Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriuje

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Bardzilauskienė

zibintai darzelio

Ką gi reiškia šviesa mūsų gyvenime? Lapkričio 11-ąją švenčiame Šv. Martyno dieną. Šią dieną prisimenama legenda apie Šv. Martyną ir uždegama Šv. Martyno ugnis. Ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai įstaigos kieme uždegė kartu su tėveliais gamintus žibintus. Šviesa – tai gėrio ir vilties simbolis.

Legenda apie Šv. Martyną.  Kartą gyveno kareivis vardu Martynas.  Jis dėvėjo šalmą, raudoną paltą ir turėjo kardą.  Buvo ruduo: tamsu ir snigo, pūtė stiprus vėjas. Martynas jojo ant savo žirgo. Mieste jis sutiko sušalusį ir išalkusį elgetą. Martynas prijojo prie jo, išsitraukė kardą ir padalijo  savo apsiaustą pusiau. Jis atidavė vieną apsiausto dalį elgetai. Elgeta apsidžiaugė ir norėjo padėkoti Martynui, bet Martyno jau nebebuvo šalia. Vėliau Martynas nusiėmė šalmą ir padėjo kardą. Jis nebenorėjo būti kareiviu. Martynas panoro padėti žmonėms ir tarnauti bažnyčiai. Vėliau jis tapo Vyskupu.

Šią dieną žibintų skleidžiama šviesa ir šiluma norima prisiminti Šv. Martyno neštą žinią: „Kas pasidalina su kitu, tas laimi“.

  • 01
  • 02

 

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105