Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 22 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1788078

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

ŽIEMOS PALYDOS
palyd2017

Šiemet kaip niekada paskutinė žiemos savaitė buvo šilta. Tačiau, nežiūrint į tai, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio skyriaus vaikučiai ir pedagogai aktyviai ruošėsi Užgavėnių šventei. Grupėse visą savaitę kalbėta apie šventės tradicijas.  Padedami auklėtojų vaikai kirpo, spalvino kaukes, su meninio ugdymo pedagoge mokėsi dainelių ir ratelių, su tėveliais galvojo apie aprangą, kad šventės dieną atrodytų kiekvienas kuo originaliau, išradingiau. Taip pat aptarė ir surašė ar nupiešė blogybes, kurių norėtų atsikratyti.

Užgavėnių dieną persirengėlių eisena su didžiuliu triukšmu, šūkaudami ,,Žiema, žiema, bėk iš kiemo” susirinko prie degančio laužo. Pirmiausia buvo sudeginti visi negeri vaikučių darbai, pyktis, pavydas ir visa kas bloga.  Degant laužui visi šoko, trypė, dainavo Užgavėnių dainas, stebėjo Lašininio ir Kanapinio kovą, kurioje, aišku, nugalėjo Kanapinis. Pasibaigus Užgavėnių šurmuliui, visi tikisi, kad žiema nebesugrįš ir netrukus sulauksime pavasario.

  • 01
  • 02
  • 03

Mūsų gimnazijai - 80

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai