,,Tramtatulis  2017‘‘

Meninio ugdymo pedagogė I. Makauskaitėtramtatulis2017

Lietuvos nacionalinis kultūros centras  kas dvejus  metus organizuoja Lietuvos vaikų ir moksleivių-lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų - konkursą ,,Tramtatulis 2017‘‘. Šiais metais vasario 28 d. Lazdijų kultūros centre vyko regioninis atrankos turas, kuriame dalyvavo ir Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės auklėtinė Gabrielė Stankevičiūtė.

Mergaitė papasakojo  pasakojimą ,,Kap kaimynas Alesius an Veisiejų turgaus nuvažavo‘‘ ir legendą apie Mėčiūnų piliakalnį. Įvaldyta  dzūkiška tarmė,  išraiškinga kalba, sceninė kultūra, padėjo mergaitei patekti į sekantį konkurso etapą ir suteikė galimybę dalyvauti dzūkų regiono atrankos ture. Gabrielei pasiruošti konkursui padėjo meninio ugdymo pedagogė I. Makauskaitė, taip pat visapusišką pagalbą  ir padrąsinimą teikė šeimos nariai. Dar didesnį padrąsinimą suteikė gautas diplomas, suvenyrai, ugdymo skyriaus pedagogų, ugdytinių bei artimųjų sveikinimai ir linkėjimai sėkmės dalyvaujant sekančiame  konkurso etape.