Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 70 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1774382

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas
„Lietuvos mažųjų žaidynės“

Pedagogės V.Blažaitienė, D.Jonuškienė  mazuju2017t

  Respublikiniame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kuris skatina vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindina su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis, antrus metus dalyvauja Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės komanda. Šiais metais tai „Gėlyčių“ grupės ugdytiniai: Auksė, Gabrielė, Mėta, Rokas, Darijus, Tautvydas ir pedagogės Donata bei Vilma.

I-asis etapas vyko Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“. Lazdijuose susirinko Lazdijų rajono savivaldybės priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos iš Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos, Šventežerio mokyklos, Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus, Lazdijų mokyklos-darželio "Vyturėlis“. Mažųjų sportininkų komandos prisistatė pačių sukurtomis smagiomis skanduotėmis, giedojo olimpinį himną, davė sportininko priesaiką žaisti garbingai ir smagiai. Po linksmos apšilimo mankštos vyko estafečių rungtys: „Kamuoliukų pernešimas“, „Lankų siuntimas“, „Biatlonas“, „Sukeisk kepurėles“, „Apibėk greičiau, nuridenk tiksliau“. Laimėjo Veisiejų komanda, surinkusi daugiausia taškų. Į tolimesnį etapą pateko ir antros vietos laimėtoja Lazdijų komanda.

Mūsų šauniesiems sportininkams linkime sėkmės II-jame etape!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Mūsų gimnazijai - 80

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai