Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas
„Lietuvos mažųjų žaidynės“

Pedagogės V.Blažaitienė, D.Jonuškienė  mazuju2017t

Respublikiniame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kuris skatina vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindina su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis, antrus metus dalyvauja Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės komanda. Šiais metais tai „Gėlyčių“ grupės ugdytiniai: Auksė, Gabrielė, Mėta, Rokas, Darijus, Tautvydas ir pedagogės Donata bei Vilma.

I-asis etapas vyko Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“. Lazdijuose susirinko Lazdijų rajono savivaldybės priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos iš Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos, Šventežerio mokyklos, Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus, Lazdijų mokyklos-darželio "Vyturėlis“. Mažųjų sportininkų komandos prisistatė pačių sukurtomis smagiomis skanduotėmis, giedojo olimpinį himną, davė sportininko priesaiką žaisti garbingai ir smagiai. Po linksmos apšilimo mankštos vyko estafečių rungtys: „Kamuoliukų pernešimas“, „Lankų siuntimas“, „Biatlonas“, „Sukeisk kepurėles“, „Apibėk greičiau, nuridenk tiksliau“. Laimėjo Veisiejų komanda, surinkusi daugiausia taškų. Į tolimesnį etapą pateko ir antros vietos laimėtoja Lazdijų komanda.

Mūsų šauniesiems sportininkams linkime sėkmės II-jame etape!