Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 97 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571609

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

 „Senieji amatai. Tautodailė“

specelioji pedagogė Edita Stanulienė

senieji amatiVykdant respublikinį projektą „Senieji amatai. Tautodailė“, 1-8 klasių mokiniai sausio 15 d. lydimi specialiosios. pedagogės E. Stanulienės ir logopedės V. Blažaitienės lankėsi Alytaus krašto muziejuje.

Mokiniai apžiūrėdami ekspozicijas ir klausydamiesi gido pasakojimo susipažino su Dzūkijos krašto istorija bei gamta,  tradiciniais dailiaisiais  amatais, baltų kultūros lėlėmis. Dalyvaudami vėlimo edukacijoje, nusivėlė obuoliuką ir taip prisiminė  senolių puoselėtas tradicijas. Po apsilankymo muziejuje dar pasivaikščiojome miesto parke, kur suradome muziejuje matytus  eksponatus.  Pilni įspūdžių bei patyrimų sugrįžome į gimnaziją...J

Daugiau informacijos apie projektą ir nuotraukos bus talpinamos projektą organizuojančios įstaigos Facebook paskyroje Marijampolės Petro Armino progimnazija ir interneto puslapyje http://armino.marijampole.lm.lt

  • 01
  • 02
  • 03
  • 05

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105