Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 37 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1734399

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

Projektas „Tūkstantmečio mokyklos I“
2023 METŲ VEIKLOS

 Projekto Nr. 10-011-P-0001

 

Rytmetys Veisiejų krašto muziejuje "Kalėdų stebuklo belaukiant..."

mokytoja Lijana

  • muz.kal.st.1
  • muz.kal.st.2

 

Kai aplinkui tiek daug bėgimo, skubėjimo – kartais taip gera tiesiog ramiai ir tyliai pabūti, pabendrauti, pasidalinti įspūdžiais... 2 b klasės mokinukai prieš pat atostogas Veisiejų krašto muziejuje dalyvaudami rytmečio renginyje „Kalėdų stebuklo belaukiant...“ užburiančioje aplinkoje dalijosi įspūdžiais apie stebuklo laukimą, ruošimąsi šventėms, namų puošimą, rankų darbo dovanėlių gaminimą ir patys gamino žaisliukus-dovanėles.

Kartu su #Tūkstantmečio mokyklos 
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis. 
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra

  


Laisvės kovų muziejuje

Mokytoja Aušra Kudrevičienė 

      Gruodžio 21-ąją IVbg klasės mokiniai lankėsi Laisvės kovų muziejuje Lazdijuose, kuriame susipažino su žiauria mūsų krašto istorijos atkarpa. Įdomiai muziejaus ekspozicijas pristačiusios ir apie žmonių patirtą siaubą, kančias bei kraupius išgyvenimus pasakojusios muziejaus darbuotojos prikaustė mokinių dėmesį ir privertė susimąstyti apie laisvės kainą. Gimnazistai aktyviai įsitraukė į mokomąsias ir edukacines veiklas, dalijosi savo artimųjų prisiminimais bei diskutavo apie laisvės vertę ir reikšmę.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Kartu su #Tūkstantmečio mokyklos 
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis. 
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra
  


I ag klasės mokinių pamoka - ekskursija Lazdijų Laisvės kovų muziejuje 

Mokytoja Rasa Dumbliauskaitė, padėjėja Marytė Kvedarienė