Projektas „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“

Plaukiame

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos mokiniai ir tėveliai džiaugiasi turėdami išskirtinę galimybę dalyvauti projekte „ Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Projekto tikslas – kuo daugiau mokinių išmokyti plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens, o taip pat skatinti vaikų fizinį aktyvumą, stiprinti sveikatą ir gerinti jų fizinį pasiruošimą, padėti išsiugdyti gyvybiškai svarbius plaukimo įgūdžius, suteikti saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens žinių, sudaryti sąlygas mokytis plaukti įvairių socialinių sluoksnių ir sportinių gabumų vaikams.

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skyrė Druskininkų asociacijai laisvalaikio ir sporto klubas „Planas“ vaikų mokymui plaukti 10051 eurų. Druskininkų savivaldybė ir Lazdijų rajono savivaldybė įsipareigojo prisidėti prie projekto vykdymo, apmokėdamos pedagogams dalį darbo užmokesčio, mokinių vežiojimą į plaukimo užsiėmimus. Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA mokomi plaukti 36 Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos mokiniai, kurie  suskirstyti į tris grupes. Plaukimo užsėmimai vyks iki metų pabaigos. Kiekviena grupė 22 valandas mokysis pagrindinių plaukimo įgūdžių, gaus profesionalius trenerio patarimus, įgis saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinias.