Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 45 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1604846

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

Praktikos ir laboratoriniai darbai gamtos mokslų laboratorijoje

chemijos mokytoja Vaida Aguonienė  chemband2019

Chemija nėra lengvas mokslas, bet per pamokas ir būrelio metu atliekant įvairias eksperimentines veiklas jis tampa įdomesnis ir suprantamesnis. Atlikdami laboratorinius darbus, mokiniai ne tik įtvirtina teorines žinias, bet ir  ugdo saugaus darbo įgūdžius, mokosi dirbti komandoje, kelia klausimus į kuriuos ieško atsakymų.

Gruodžio mėnesį atidarytoje gamtos mokslų laboratorijoje nuolat vyksta darbas: pamokų metu mokiniai kartu su mokytojais atlieka praktikos ir laboratinius darbus. Integruoto būrelio ,,Jaunasis tyrėjas‘‘ nariai, kurio vadovės Danutė Kubilienė ir Vaida Aguonienė gamino hidrolatus, augino kristalus, išskirstė mišinius, tyrė fermento katalazės skilimą, ruošė tirpalus, nustatinėjo medžiagų  pH. Dar daug veiklų suplanuota ateičiai : išmokti naudotis pH metru , atlikti elektrolizės procesus, nustatyti medžiagų laidumą ir daug kitų.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105