Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 12 svečių ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1788090

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

  KLIMATO KAITOS SAVAITĖ GIMNAZIJOJE
Integruota chemijos ir biologijos pamoka ,,Šiltnamio efektas ir jo padariniai‘‘

 mokytojos V. Aguonienė, D. Kubilienėchemija2020

 Spalio 22 dieną Iag klasėje vyko integruota  chemijos ir biologijos pamoka ,,Šiltnamio efektas ir jo padariniai‘‘, skirta Klimato kaitos savaitei. Pamoką vedė chemijos mokytoja V. Aguonienė  ir biologijos mokytoja D. Kubilienė.

Tikslas – aptarti šiltnamio efekto reikšmę ir poveikį Žemei, taikant integruotas biologijos ir chemijos dalykų žinias. Pamokoje mokiniai žiūrėjo filmą ,,Klimato kaita‘‘, žinių žemėlapio pagalba aptarė natūralios klimato kaitos priežastis ir pasekmes, apibūdino šiuolaikinių technologijų vaidmenį, tiriant klimatą. Ypač patiko stebėti eksperimentą ,,Šiltnamio efekto tyrimas‘‘, kurį demonstravo A. Baranauskas ir B. Stanulis Iag kl.  Mokiniai išmoko naudotis anglies dioksido jutikliu, susieti anglies dioksido kiekį ore su temperatūros kitimu, aktyviai diskutavo kaip reikia kovoti su šiltnamio efektu.

  • 01
  • 02
  • 03

 

Mūsų gimnazijai - 80

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai