Rajoninė sporto šventė

Šventės organizatorės pradinių klasių
vyr. mokytojos:   L.Čakienė ir J.Jasinskienė

Visame pasaulyje įvairiomis kalbomis tariami žodžiai ,,sportas”, ,,sportuoti”, ,,sportininkas”. Visi žino šūkį ,,Sportas , grožis , sveikata – amžina jaunystė!”. Todėl, atėjus pavasariui, pradinių klasių  mokiniams, pavargus nuo mokslų, gegužės 24 dieną, Veisiejų miesto parke, vyko rajoninė sporto dienos šventė. Į ją sugužėjo apie 200 žvalių, sveikų, gražių, mandagių, mokančių ne vien spaudyti kompiuterių klavišus, daugelio rajono mokyklų pradinukų.

• DSCN1244
  • DSCN1257
  • DSCN1285
  • DSCN1313
  • DSCN1337

Šventė prasidėjo nuotaikinga mankšta, kurią pravedė mokytoja metodininkė Jolanta Stankevičienė. Visus dalyvius pasveikino Veisiejų gimnazijos direktorė Angelė Mizerienė. Eilėraščius apie sportą deklamavo 2 ir 3a klasių moksleiviai, kuriuos paruošė mokytojos Jūratė Jasinskienė ir Lina Čakienė. Aerobikos šokius šoko mokinės, lankančios aerobikos būrelį, kuriam vadovauja mokytoja J.Stankevičienė. Pravesti estafetes padėjo ir kūno kultūros mokytoja metodininkė Rasa Pečiukonienė, bei visos Veisiejų gimnazijos pradinių klasių mokytojos, o joms talkino į šventę su savo mokinukais atvykusios mokytojos.

Kad šventė būtų puiki ją parėmė Lazdijų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyrius, parduotuvių ,,Aibė” ir ,,Hekorna” savininkai,  V.Škarnulio personalinės įmonės savininkai.

Košę ir arbatą virė Veisiejų kultūros namų darbuotojos.

Mokinukai ne tik sportavo, dalyvavo įvairiose estafetėse, tačiau ir susidraugavo, pabuvo gryname ore, atsigėrė skanios arbatos ir valgė sveiką grikių košę. Visi sotūs ir laimingi grįžo į savo mokyklas sėkmingai užbaigti mokslo metų.