Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 112 svečių ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1437156

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2022

Projekto koordinatorės įstaigoje D.Jonuškienė ir V.Blažaitienė

tituline2022v

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai ir pedagogai dalyvavo puikiame Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kuris didino vaikų (1-7 m.) fizinį aktyvumą, taikant inovatyvias fizinio ugdymo formas. 

Vasario – kovo mėnesiais (I etapas) kiekvieną savaitę ugdytiniams buvo pristatomos virtualios fizinio ugdymo pamokėlės.  Vaikai kartu su pedagogais atliko pratimus, skirtus lavinti smulkiąjai motorikai, kuri stimuliuoja ne tik kalbos raidą, bet ir gerina pirštų, plaštakos riešo, rankų-akių koordinaciją, ugdo dėmesį, atmintį, susikaupimą, lavino raumenų jėgą, judesių koordinaciją,  ištvermę, atliko pratimus, skirtus, šokinėjimo, lindimo, gaudymo, mėtymo bei socialiniams įgūdžiams formuoti, lankstumui, vikrumui, koordinacijai, dėmesio koncentracijai lavinti: “Jogos pratimai“, „Gimnastikos lankai“, ,,Varlytės svajonė - šėlionė“, „Kamuoliai“, „Kovų menai“, "Žaismingoji virvė", „Spalvoti puodeliai“,  „Aikštės žymekliai“.

Balandžio mėnesį (II etapas) vyko sporto festivaliai įstaigose. Projekto koordinatorės įstaigoje Donata Jonuškienė ir Vilma Blažaitienė organizavo „Lietuvos mažųjų žaidynių“ sporto renginį, kurio metu visų įstaigos grupių vaikai kartu su pedagogais linksmai ir aktyviai sportavo, gavo padėkos raštus bei sveikuoliškus prizus.

Gegužės mėnesį vyksta finaliniai projekto festivaliai (III etapas) penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus atstovų komanda dalyvavo renginyje Alytuje. Evelina Žalnerauskaitė, Emilija Valentaitė, Meida Koncevičiūtė, Aironas Griškelis, Joris Jančiauskas, Julius Murauskas bei pedagogės Vilma ir Donata kartu su Kaišiadorių,  Druskininkų, Lazdijų, Vilkaviškio, Trakų bei kitų miestų vaikais ir pedagogais Alytaus sporto arenoje patyrė puikias sportines emocijas, gavo taurę, medalius, diplomus, puikius prizus. Plačiau galima skaityti čia https://www.ltok.lt/lietuvos-mazuju-zaidyniu-dalyvius-aplankiusi-krepsininke-m-petrenaite-paduoti-vaikams-kamuoli-neuztenka/  bei foto žiūrėti čia https://www.facebook.com/lietuvosmazujuzaidynes/photos/pcb.3308957686002107/3308955956002280

logotip 

Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Projekto globėja - pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Projekto koordinatorės įstaigoje - pedagogės Donata Jonuškienė ir Vilma Blažaitienė.

Projektas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

 

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105