Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1734405

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada“

mokytoja R.Pečiukonienė

adamkiada

Gegužės 27 dieną į Butrimonis vėl sugrįžo respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada“, skirta p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globotų kaimo mokyklų mokiniams bei Lietuvos Respublikos prezidento Valdo Adamkaus sportinių rezultatų ir kilnių tikslų įprasminimui.

„Adamkiada 2022“ prasidėjo įspūdinga menine kompozicija. Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Butrimonių skyriaus salėje, kur susirinkusių šventės dalyvių buvo sausakimša – ištrūkus iš pandemijos gniaužtų, sugrįžimas į „Adamkiados“ vandenis kelia džiaugsmą ir norą vėl švęsti gyvenimą bei laisvę. Renginio vedėjai gimnazistai Akvilė Marcinkevičiūtė ir Airidas Gudelaitis entuziastingai sveikino 20-ies respublikos mokyklų atstovus, o veržli, energinga muzikos mokytojos Neringos Valvonienės vadovaujamo merginų vokalinio ansamblio  daina ir efektinga jų šokio choreografija nepaliko abejingų – salėje griaudėjo plojimai. Meninės kompozicijos, kurią režisavo choreografijos mokytoja Živilė Patinskaitė, akcentai – saulėgrąžos išreiškė kovos už tautos laisvę, palaikymo idėją bei viltį atsigręžti į saulę – tiesą ir teisingumą.  Šventės scenarijų parašė mokytoja Renata Balčiūnienė, scenografiją kūrė dailės mokytoja Neringa Jančauskaitė. Nuskambėjus „Adamkiados“ himnui, šventės dalyvius pasveikino LR Seimo narys, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas ir Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, perdavusi mero Algirdo Vrubliausko sveikinimą. Taip pat šventėje dalyvavo buvęs ilgametis Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas, akademikas genetikas Algirdas Sliesaravičius, menininkas Algirdas Gataveckas, Lietuvos lengvosios atletikos varžybų direktorius, olimpietis Dainius Virbickas, klebonas Juozas Bakšys, Butrimonių seniūnas Andrius Karlonas, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Patinskas. Po šventės atidarymo iškilminga dalyvių eisena pajudėjo nuo Butrimonių miestelio centrinėje aikštėje atidengtos pasaulio moterų krepšinio pradininkės Sendos Valvrojenskos (Berenson-Abbott) skulptūros ir, lydima Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono karinio pučiamųjų orkestro bei Butrimonių keturračių klubo keturratininkų, smagiai nušurmuliavo miestelio gatvėmis į gimnaziją. Klebono Juozo Bakšio palaiminta „Adamkiados“ ugnis buvo iškilmingai atnešta į gimnazijos vidinį kiemelį, kur uždegtas simbolizuojančios olimpinę dvasią ugnies aukuras, iškelta vėliava bei priimta sportininkų ir teisėjų priesaika. Puikią nuotaiką sukūrė Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono vyresniojo leitenanto Ramūno Valaičio vadovaujamo karinio pučiamųjų orkestro grojami kūriniai. Mokiniai iš visos Lietuvos varžėsi Prezidento jaunystėje pamėgtose sportinėse rungtyse, jaunieji dailininkai dalyvavo plenere, vyko dainų konkursas. Šiemetinės „Adamkiados 2022” šūkis – „Mes stiprūs kartu”. Po pandemijos iššūkių, o dabar grėsmingos geopolitinės padėties kontekste ši šventė išreiškia taikos, laisvės, draugystės, vienybės ir palaikymo idėją. „Adamkiada“, kurios iniciatorius ir pagrindinis idėjinis vadovas gimnazijos direktorius V. Valvonis, o globėjas prezidentas V. Adamkus, jau tapusi olimpinių vertybių sklaidos judėjimu, skatinančiu sveiką gyvenseną bei fizinį aktyvumą. Šiemet šventėje dalyvavo 20 mokyklų. Mūsų gimnaziją atstovavo 15 mokinių: Edvinas, Justina, Eimilė, Benas, Nidas, Ramūnas, Aistė, Gabija, Elena, Miglė, Danielė, Kamilė, Meda, Augustė, Milena. Geriausiai sekėsi Edvinui Jurčiukoniui II bg klasės mokiniui, kuris laimėjo I – ąją vietą šuolio į tolį iš vietos rungtyje. Mokinys buvo apdovanotas LAF įsteigta gražuole taure ir Lietuvos Respublikos prezidento Valdo Adamkaus pasirašyta padėka. 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

,,Erasmus+"

ErasmusES

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai