Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 143 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1437180

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

Tarptautinė vaikų diena 

mokytojai Ingai Valentukevičienei

pirmok inga

Tarptautinė vaikų diena įsimintina buvo pirmokei Lėjai Morkevičiūtei ir mokytojai Ingai Valentukevičienei. Lietuvos Respublikos Prezidentūros ir partnerių iniciatyva šią dieną buvo surengta Švietimo pažangos asamblėja, kurioje pristatyti inovatyvūs švietimo projektai ir mokymo iniciatyvos iš visos šalies mokyklų bei švietimo organizacijų.

Asamblėja siekiama atkreipti dėmesį į vaikų ir jaunimo įtraukimo į švietimo pažangos procesą svarbą. Asamblėjoje dalyvavo mokytojai, edukologai ir mokiniai iš visos Lietuvos, buvo pristatyti 42 atrinkti švietimo įstaigų projektai. Su Lėja pristatėme savo pateiktą iniciatyvą ,,Pirmieji žingsneliai konstravimo, modeliavimo, programavimo šalyje“. Iš viso asamblėjai buvo pateiktos 145 projektų paraiškos. Džiaugiamės savo sėkme.

 

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105