Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 66 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1788138

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

Jaunųjų matematikų pasiekimai

Matematikos mokytoja Dana Baranauskienė

2014 m. balandžio 14-15 dienomis vyko respublikinė matematikos olimpiada Vilniaus ,,Gabijos“ gimnazijoje. Mūsų rajonui atstovavo II bg klasės mokinė Indrė Kukučionytė, ją lydėjo jos mokytoja Dana Baranauskienė. Olimpiada vyko I-IV gimnazijos klasių dviem grupėmis I-II gimnazijos klasės ir III-IV gimnazijos klasės. Indrė sprendė I-II klasės užduotis ir jai puikiai sekėsi. Pagal surinktų taškų skaičių ji pačiam viduryje.

 Balandžio 8 dieną vyko rajoninė jaunųjų 5-8 klasių matematikos olimpiada. Gimnazijos mokinius taip pat lydėjo sėkmė. 6 klasės mokinys Gytis Kazakevičius (mokytoja Irena Rinkevičienė) šeštų klasių grupėje užėmė II vietą. Nuo jo neatsiliko ir septintokai Gintaras Kočiūnas ir Mangirdas Kundrotas (mokytoja Birutė Barauskienė) taip pat užėmė II-ąsias vietas. Aštuntokas Rokas Goborovas (mokytoja Dana Baranauskienė) pelnė III-iąją vietą.  

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės siekiant dar geresnių rezultatų.


 

Mūsų gimnazijai - 80

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai