Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 90 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571455

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

Edukacinis renginys
Forumas ,,Aplinka ir aš: kaip keistis"

mokytoja D.Baranauskienė

     Balandžio  23 d. Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko edukacinis renginys-forumas ,,Aplinka  ir aš : kaip keistis „ skirtas jaunajam žiūrovui.  Renginyje dalyvavo mūsų mokyklos  aštuntų klasių mokiniai .  Jie turėjo galimybę pabendrauti su aktoriais , pamatyti, kaip keičiasi situacija aplink mus. Moksleiviai bendraudami su aktoriais, pedagogais, kaip lygiaverčiai forumo dalyviai reiškė savo nuomonę, pasiūlymus, kaip spręsti gamtosaugines problemas, kaip galima išsaugoti gamtą, pradedant nuo savęs.  Taip pat daug sužinojo apie sveiką mitybą, dalijosi patirtimi, kaip sveikai maitintis. Mokiniai išbandė ir suprato, ką reiškia būti viename ar kitame vaidmenyje, kas trukdo elgtis draugiškai su mus supančia aplinka.Jie aktyviai dalyvavo renginyje, drąsiai reiškė savo mintis. Renginys visiems labai patiko, grįžome su gera nuotaika.


Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105