Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 36 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1788112

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

karu logotipasKonkursas ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

Sandra Sakalauskaitė III ag kl.

„Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ – visos šalies mastu rengiamas mokinių konkursas, skirtas vyresniųjų klasių mokiniams. Šiemet surengtas jau 19-ąjį kartą. Daugiau nei dešimt metų konkursą drauge organizuoja Krašto apsaugos ir Švietimo ir mokslo ministerijos.IMG 6855

Konkursas vyksta trim etapais. Pirmasis rengiamas mokyklose, antrasis – internetu, o trečiasis – finalinis – organizuojamas viename iš Lietuvos kariuomenės padalinių.

Balandžio 24 dieną Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose vyko 19-ojo mokinių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalas. Jame dalyvavo 30 atrankiniuose konkurso etapuose geriausiai pasirodžiusių moksleivių ir juos paruošusių mokytojų iš visos Lietuvos. Šiemet tarp geriausiai pasirodžiusių moksleivių ir mūsų gimnazijos mokiniai Sandra Sakalauskaitė, III ag kl. bei Marius Žukauskas, IV ag kl., jų  mokytoja Nijolė Goberytė.

Finale mokiniai varžėsi dviem etapais. Pirmojo metu finalininkai, suskirstyti į penkias grupes po šešis, turėjo atsakyti į ištrauktus klausimus ir taip varžėsi dėl geriausiojo grupėje vardo.

IMG 6830

Konkurso finalininkai turėjo išskirtinę galimybę susipažinti su Karinių oro pajėgų Aviacijos baze, iš kurios šiuo metu JAV karinių oro pajėgų kariai vykdo NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse. Dalyviai susitiko su misiją vykdančiais JAV kariais, iš arti apžiūrėti jų pilotuojamus naikintuvus F-15C „Eagle“, stebėjo dviejų naikintuvų pakilimą. Taip pat galėjo apžiūrėti Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparnį Mi-8, apie kurį papasakojo sraigtasparnį valdantys pilotai.

Finale dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojai buvo įteikti Pažymėjimai, Padėkos bei atminimo dovanos. Visi konkurso dalyvai pavaišinti tortu.

Mūsų gimnazijai - 80

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai