Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 68 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571436

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

Rajoninis diktanto konkursas

D.Goberienė, 
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.
 

DSCN3174

Balandžio 24 dieną mūsų gimnazijoje vyko rajoninis diktanto konkursas. Jame varžėsi  7 – 8 klasių moksleiviai. Renginys prasidėjo aktų salėje, kur svečius pasveikino direktorės pavaduotoja J. Vailionienė ir mūsų gimnazistų parengtas koncertas.  Vėliau 29 rajono moksleiviai susikaupę rašė diktantą. Nors tekstai ir neatrodė lengvi, tačiau užduotis buvo sėkmingai įveikta. Kol vertinimo komisijos nariai plušėjo taisydami darbus, moksleiviai ir mokytojai aplankė Veisiejų krašto muziejų, kurio vadovė R. Kaveckienė supažindino su jo ekspozicijomis. Ji įtaigiai ir įdomiai papasakojo apie miestelio istoriją, čia dirbusius ir kūrusius žymius žmones.   Grįžę į gimnaziją moksleiviai sužinojo konkurso rezultatus. Septintų klasių grupėje pirmąsias vietas laimėjo Kučiūnų mokyklos moksleivis Haroldas Sakavičius (mokytoja L. Pileckienė) ir mūsų gimnazijos moksleivė M. Krikštolaitytė (mokytoja V. Bubnelienė).  Aštuntų klasių grupėje nugalėtojomis tapo Lazdijų M. G. gimnazijos mokinė G. Dimšaitė (mokytoja M. Jakulevičienė) ir Šventežerio mokyklos moksleivė I. Klimčiauskaitė (mokytoja A. Mocejūnienė).   Džiugu, kad antroji (J. Bogužaitė, mokytoja V. Bubnelienė) ir trečioji (G. Kočiūnas, mokytoja R. Dumbliauskaitė)  vietos taip pat atiteko mūsų gimnazijos mokiniams. Ugnė Petrovaitė laimėjo trečią vietą 8 klasių grupėje (mokytoja E.Vaitkevičiūtė).

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105