Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 79 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571455

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

Tarptautinė šokio diena

Ugnė Babkauskienė

Balandžio 29 diena yra Tarptautinė šokio diena. Mokinių taryba nusprendė paminėti šią dieną mūsų gimnazijoje. Pasikvietėme į pagalba nuostabias mūsų mokytojas R. Sabaliauskienę ir J. Stankevičienę.

 Pirmosios ilgosios pertraukos metu Mokinių taryba kartu su muzikos mokytoja Rasa Sabaliauskienė gimnazistus kvietė  šokti liaudiškus šokius. Antrosios ilgosios pertraukos metu Mokinių taryba su kūno kultūros mokytoja Jolanta Stankevičiene ir jos šokėjomis kvietė šokti linijinius šokius.

Šokiai ne tik pramoga, smagus laiko praleidimas, bet ir labai naudinga sveikatai veikla. Šokiai naudingi fiziniam vystymuisi, šokant pagerėja kvėpavimo ir širdies – kraujagyslių sistemos darbas. Šokiai gali ne tik sustiprinti jūsų sveikatą, bet ir kardinaliai pakeisti išvaizdą (žinoma, tik į geresnę pusę). Žmonės, kurie yra profesionalūs šokėjai arba tik mėgėjai, iš karto galima pažinti. Nesvarbu, tai būtų moteris ar vyras, žmogaus eisena lengva ir grakšti, nors jis ir vilkėtų žieminius rūbus. Šokėjas lyg plaukia pažeme aukštai iškėlęs galvą, ištiesęs pečius. Kitaip ir negali būti: juk šokant valsą, tango arba fokstrotą poros judesiai turi būti darnūs. Be to, šokiai padeda susidoroti su kai kuriais kompleksais. Kuo ilgiau tobulinate šokio meną, tuo grakštesni ir laisvesni tampa jūsų judesiai. Ir jūs įgyjate vis didesnę ir didesnę saviraiškos galimybę.
Ir tikriausiai pats svarbiausias momentas – šokiai gerina nuotaiką, jūs pasikraunate pozityvios energijos.

 Tikimės, kad tai taps tradicija mūsų gimnazijoje, kiekvienais metais balandžio 29 dieną paminėti Tarptautinę šokio dieną.

  • DSC_7326
  • DSC_7336
  • DSC_7340
  • DSC_7381
  • DSC_7388
  • DSC_7407
  • DSC_7419

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105