Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 37 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571609

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

Kovinio šaudymo pratybos

D.Baranauskienė

Šių metų balandžio 26 dieną DK Birutės UB 25m karinėje šaudykloje vyko kovinio šaudymo pratybos. Jose dalyvavo mūsų mokyklos 19 jaunųjų šaulių 7-IIIg kl.Šaudymo lauke savo sugebėjimus rodė šaudydami iš pneumatinių ginklų GAMO Black Shadow, mažo kalibro ginklų TOZ-12.Geriausiai šį kartą sekėsi dešimtokams. Mokiniai, kurie turėjo 16 metų, galėjo išbandyti savo taiklumą su karabinais C-75. Visiems buvo labai įdomu, nes kai kurie šaudė pirmą kartą.  Čia taip pat buvo parengti ir kliūčių ruožai. Kliūčių ruožuose taip pat buvo daug įdomybių ir netikėtumų. Didelis galvosūkis buvo, kaip pereiti tam tikrą atstumą nesiekiant kojomis žemės, kaip kiauru kibiru pernešti vandenį ir kita. Mūsų būrelio jaunieji šauliai gerai pagalvojo ir visas kliūtis įveikė. Visi smagiai ir turiningai praleido laiką. Šaulių būrelio vadovė Dana Baranauskienė.

  • saudo_1
  • saudo_2
  • saudo_3
  • saudo_4
  • saudo_5
  • saudo_6
  • saudo_7
  • saudo_8

 

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105