Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 136 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571482

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EUROPOS DIENA LAZDIJUOSE

 Kornelija Žilionytė I bg

nuotrauka

2014m. gegužės 9 dieną, Nepriklausomybės aikštėje vyko ,,EURO šūkis 10“. Renginys vyko Europos dienai paminėti. Šiame renginyje dalyvavo Veisiejų gimnazijos mokinių tarybos atstovės ir Veisiejų šaulių būrelio nariai. Renginys prasidėjo krepšinio varžybomis 3X3. Renginyje buvo pristatytas projektas  „Jaunimo politikos kodas”, šio projekto pasiekimai per visus metus. Po šio renginio sveikinimo žodį tarė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Susirinkusius sveikino europarlamentarė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė. Renginyje vyko įvairūs pasirodymai: sporto klubo „Sakalas“ , Lazdijų SC II komandos,  J&J šokių studijos. Svečius džiugino koncertas muzikos mokyklos balkone ,, Aš mažasis europietis“. DJ muzikos programa gatvėje. Jaunimas buvo nuolat užimtas, taip pat plačiai supažindinamas su ES. Šventės metu važinėjo ES automobilis, žmones kalbino jaunieji žurnalistai, vyko Europos egzaminas.  Tiek šauliai, tiek tarybos atstovės pasisėmė naujų idėjų, pagilino savo žinias apie ES ir puikiai praleido laiką.nuotrauka2


 

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105