Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 133 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571482

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

Kalniškės mūšio 69 –ųjų metinių minėjimas

 Gabija Sukackaitė, 8 b kl.

IMG 6929

Kalniškės mūšis (1945 m. gegužės 16 d.) – pats nuožmiausias, didžiausias Lietuvos partizanų mūšis su reguliaria sovietų kariuomene. Kalniškės miške Sovietų Sąjungos NKVD kariuomenė, talkinant Simno stribams apsupo 60–120 partizanų, vadovaujamų J. Neifaltos-Lakūno. Partizanai iš apsupimo prasiveržė tik sutemus. Žuvo 44 kovotojai.

Kalniškės mūšis kėlė visos Lietuvos partizanų kovos dvasią, o vėlesnėms kartoms ilgais sovietinės okupacijos metais padėjo išsaugoti lietuvišką tapatybę. Kalniškės mūšio atminimas yra svarbus ir šių dienų Lietuvos visuomenei, todėl Veisiejų gimnazijos mokiniai jau ne pirmus metus gegužės mėnesį vyksta į mūšio vietą, kad geriau suprastų mūsų tautos istoriją.

Šiemet, gegužės 17 d. gimnazijos moksleiviai kartu su istorijos mokytojomis Nijole Goberyte ir Gitana Čiurlioniene dalyvavo iškilmingame Kalniškės mūšio 69 –ųjų metinių minėjime. Visiems labai patiko Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ atliekamos dainos. Mokiniai kartu su kitais minėjimo dalyviais pagerbė žuvusiųjų atminimą.

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105