Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 25 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

websitebuilderinsider.com

Pasiūk ir prakalbink lėlę

mokytojos V.Blažaitienė, A.Černeckienė

leles

7 klasėje pradėjome integruotą technologijų ir logopedinių užsiėmimų  trumpalaikį projektą  ,,Pasiūk ir prakalbink lėlę ant rankos“. Integruotoje pamokoje mokiniai susipažino su smulkiosios rankų motorikos  ir kalbos lavinimo  ryšiu, atliko akies-rankos koordinaciją  bei smulkiąją rankų motoriką lavinančius mankštos pratimus. Pagal savo eskizus parinko medžiagas ir  siuvo lėlę ant rankos iš kojinės.  Pasiuvę  lėles mokiniai inscenizuojant pristatys savo lėlę ir lavins kalbą greitakalbėmis.

Partizanų žūties minėjimas prie naujai įrengto partizanų bunkerio Bestraigiškės miške

mokytojos Nijolė Goberytė ir Gitana Čiurlionienė

diemedis

Rugsėjo 29 dieną II g klasės mokiniai su istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojomis Nijole Goberyte ir Gitana Čiurlioniene dalyvavo partizanų žūties minėjime prie naujai įrengto partizanų bunkerio Bestraigiškės miške.

Veisiejų Sigito Gedos bendruomenei Europos judumo savaitė prabėgo smagiai

mokytojos R. Pečiukonienė, J. Stankevičienė

judam2022

Žaidimų dieną žaidėme kvadratą, žygių dieną - net 6 km keliavome Veisiejų apylinkėmis.

Paminėjo Europos kalbų dieną

Mokytoja A.Černeckienė

euro kalb

Aštuntokai per rusų kalbos pamoką paminėjo Europos kalbų dieną

Mokymosi patirtys Pojūčių kambaryje

Specialioji pedagogė Jurgita Balevičiūtė

pojuciaikambaryje

Rugsėjo mėnesį Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su specialiąja pedagoge ir klasių auklėtojomis lankėsi Veisiejų šeimos centre įrengtame Pojūčių kambaryje. Pojūčių kambarys - tai kompiuterinės įrangos pagalba sukurta spalvų, garsų, lytėjimo ir kvapų aplinka, kurioje aktyvinami arba raminami žmonių pojūčiai. Pojūčių kambaryje veikia burbulų stulpai, vandens-garso lova, šviečiančios spalvotos juostos bei kita pojūčius stimuliuojanti įranga.

ATMINTIES KELIAS

Mokytojos D.Goberienė, N.Goberytė

atmintis2022

Rugsėjo 23 d.,  minint Lietuvos žydų genocido dieną, II g klasės mokiniams vyko integruota istorijos ir lietuvių k. pamoka „Atminties kelias“.

MATEMATIKA KAUNO VII FORTE

mokytoja Dana Baranauskienė

matke forte

Rugsėjo 20 dieną Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ig-IIg klasių mokiniams edukacinė pamoka ,,Kriptografija - skaičiai saugo paslaptį" vyko Kaune, VII forte.

Pasakoja girininkas

Technologijų mokytojai A.Černeckienė, A.Goberis

miskinink2022

I g klasės mokiniai  su miškininko profesija per technologijų pamoką susipažino Veisiejų girininkijoje. Girininkas pasitiko su užduotimi ir  gimnazistai spėliojo, ar tai beržo ar kito medžio nuopjova.

4a klasės mokiniai lankėsi Veisiejų šeimos centre

mokytoja L.Čakienė

pojuciai1

Šiandien (2022-09-16) Veisiejų Sigito Gedos 4a klasės mokiniai lankėsi Veisiejų šeimos centre, kuriame įrengtas Pojūčių kambarys.

Ketvirtokai lankėsi VII - ame forte

mokytoja L.Čakienė

fortas7

Šiandien, Veisiejų Sigito Gedos 4a klasės mokiniai, lankėsi Kauno VII-ame forte.

Rugsėjo 9 d., Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos vairą perima
direktorė Jurgita Mozerienė