Dabar svetainėje 110 svečių ir narių nėra
Septintokai leidosi į istorijos paieškas Kaune
Mokytoja N.Goberytė
Birželio 4 d. 7a ir 7b kl. mokiniai į istorijos paieškas Kaune. Pirmoji edikacinė programa "Pabėgimo kambarys" laukė Sugiharos namuose muziejuje.
Nominacija už tvarumo vystymą
Mokytojos I. Valentukevičienė, D. Juškaitienė
Gegužės 21 d. Alytaus Dzūkijos mokykloje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija ,,Mažasis mokslininkas 2026", kurioje dalyvavo pirmokų komanda: Luknė, Fausta, Jurgis, Vytis ir 2b klasės mokinė Augustė. Pirmokai pristatė tiriamąjį darbą ,,Gėrimų paslaptys: cukrus, pH ir sveikata". Mažieji tyrėjai analizavo, kiek cukraus slepiasi populiariuose gėrimuose, koks jų pH ir kaip tai gali paveikti sveikatą. Mokiniai atliko tyrimus, skaičiavimus, analizavo rezultatus ir dalijosi išvadomis apie sveikesnius pasirinkimus kasdienybėje. Už atsakingą požiūrį į sveikatą ir aplinką bei aktualios temos pasirinkimą mokiniams buvo įteikta nominacija už tvarumo vystymą. Mokinius ruošė mokytoja Inga Valentukevičienė. 2b klasės mokinė Augustė pristatė tiriamąjį darbą ,,Matoma ir nematoma gyvybė". Pranešime buvo tyrinėjama gyvybės įvairovė aplink mus - nuo plika akimi matomų organizmų iki mikroskopinių gyvybės formų. Mokinė skatino susimąstyti, kiek daug gyvybės slypi net ir ten, kur jos iš pirmo žvilgsnio nepastebime. Augustės mokytoja Diana Juškaitienė. Dalyvavimas konferencijoje - puiki galimybė mokiniams ugdyti tyrinėjimo, viešojo kalbėjimo bei pažinimo kompetencijas ir pasidžiaugti savo atradimais.
Pasaulinė bičių diena
Mokytoja Inga Valentukevičienė
Gegužės 20 d. minima pasaulinė bičių diena. Trumpalaikio projekto „Bitute pilkoji...“ metu pirmokai dalyvavo pažintinėje ir patyriminėje veikloje apie bičių pasaulį bei jų svarbą žmogui ir gamtai.
4b klasės laimėjimai konkursuose 2025-2026 m.m.
Mokytoja Lijana Prapiestienė
4b klasės mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, renginiuose, protmūšiuose. Dėkoju bei džiaugiuosi visais dalyviais ir sveikinu mokinius, kuriems pavyko užimti prizines vietas:
„Jaunųjų finansininkų pavasaris 2026“
Mokytoja N.Goberytė
Šį pavasarį 7a ir 7b klasių mokiniai dalyvavo „Lietuvos Junior Achievement“ programos „Jaunųjų finansininkų pavasaris 2026“ veiklose.
81-osios vieno iš didžiausių Partizaninio karo mūšių metinės
Mokytoja N.Goberytė
Gegužės 16 d. mūsų gimnazijos mokiniai su mokytojomis N.Goberyte, G.Čiurlioniene, R.Rutkauskiene vyko į Kalniškę. Šias metais minimos jau 81-osios vieno iš didžiausių Partizaninio karo mūšių metinės.
Archeologiniai Vilniuje kasinėjimo radiniai
Mokytoja N.Goberytė
Istorijas, kurias gali papasakoti archeologiniai radiniai, randame vadovėliuose. Bet daug įdomiau yra patiems pamatyti, paliesti, išgirsi pažįstamų žmonių pasakojimą. Gegužės 14 d. tokią galimybę turėjo 6 kl. mokiniai, kuriems pamoką vedė jų klasės draugė Ugnė Griškelytė. Mokinė, remdamasi savo tėčio, dalyvaujančio vykdant archeologinius kasinėjimus Vilniuje radiniais, savo klasei pristatė Vilnaus karališkąjį malūną. Dėkojame Ugnei už įdomiai pravestą pamoką.
Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada
Mokytoja Lijana Prapiestienė
Gegužės 9 d. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete vyko Nacionalinis matematikos konkursas šalies 3-ių ir 4 -ų klasių mokiniams. Jame dalyvavo 4b klasės mokinė Austėja Dimšaitė, 3-4 klasių mokinių matematikos olimpiados savivaldybės etape 4 klasės grupėje užėmusi I-ąją vietą.
Atradimų kupina kelionė „Senųjų dvarų parkų takais“
7a,b klasių vadovė N.Goberytė
Gegužės 5-6 dienomis 7a ir 7b klasių mokiniai per klasės valandėles leidosi į atradimų kupiną kelionę „Senųjų dvarų parkų takais“.Bendruomeniška iniciatyva 1-5 klasių mokiniams ,,Mainytuvės"
mokytojos I.Valentukevičienė ir D.Juškaitienė
Balandžio 23 d. mokykloje vyko jauki ir bendruomeniška iniciatyva 1-5 klasių mokiniams ,,Mainytuvės". Mokiniai atsinešė jau atsibodusį stalo žaidimą, dėlionę ar knygą. Už kiekvieną atsineštą daiktą gavo iniciatyvos bilietėlį. Juos galėjo iškeisti į patikusius daiktus, taip suteikdami daiktams antrą gyvenimą.Gamtamokslinių projektų mugė
mokytojos I. Valentukevičienė ir D. Juškaitienė
2026 m. balandžio 24 d. gimnazijoje pirmąkart vyko Respublikinė pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija ,,Gamtamokslinių projektų mugė", kurią organizavo pradinių klasių mokytojos I. Valentukevičienė ir D. Juškaitienė. Pristatyti savo gamtamokslinius projektus į renginį susirinko mokiniai, lydimi mokytojų, iš Alytaus Panemunės progimnazijos, Lazdijų mokyklos - darželio ,,Kregždutė", Lazdijų r. Šeštokų mokyklos bei mūsų gimnazijos.I. 8.00-8.45
II. 8.50-9.35
III. 9.45 -10.30
IV. 10.50-11.35
V. 11.55-12.40
VI. 12.55-13.40
VII. 13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25