Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 15 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

dienyno logo

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

Akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus pedagogės

sausio13 2021

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai prisijungė prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, siekdami prisiminti, pagerbti kovojusius už Lietuvos laisvę.

LIETUVOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTAS
„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2022“

logotipPedagogės Donata Jonuškienė ir Vilma Blažaitienė

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis amžius – palankiausias formuoti įgūdžius, įpročius ir gyvenimo nuostatas (tame tarpe ir fiziškai aktyvaus gyvenimo nuostatą), o projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ –  puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinanti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis.

Ruošiamės šventėms technologijų pamokose

Technologijų mokytoja  Asta Černeckienė

technokaled

Technologijų pamokose moksleiviai ruošė dovanėles ir sveikinimus su šventėmis.

Integruotos anglų kalbos ir informacinių technologijų pamokos
,,Presentation of robots developed with the MINDSTORMS EV3 kit"

Skaistė Dimšaitė, IIbg klasė

robotikain

Gruodžio 16, 23 dienomis vyko   integruotos anglų kalbos ir informacinių technologijų pamokos, per kurias mūsų klasės draugai  pristatė robotus, kuriuos sukonstravo nuo pat mokslo metų pradžios.

Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas

mokytoja Rasa Dumbliauskaitė

etno2021

Gruodžio 15 d. mokinės Simona Černeckaitė (6 kl.) ir Ieva Kazokaitė (I g kl.) Lazdijuose dalyvavo Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoniniame etape.

Informatikos olimpiados antrasis etapas

mokytojas J.Černeckas thumbnail 20211214 103240

Gruožio 14 dieną vyko Lazdijų rajono 33 - osios respublikinės moksleivių informatikos olimpiados antrasis etapas. Olimpiadoje sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos mokiniai: jaunesniųjų grupėje Ig klasės mokinė Andrėja Janulevičiūtė užėmė II vietą.  IVg klasės mokinys Deimantas Burba vyresniųjų grupėje laimėjo  I vietą.

projekto uzbgNors pandemija sutrikdė nusistovėjusią pasaulio tvarką, gyvenimas Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje, Lazdijų mokykloje  - darželyje ,,Vyturėlis“, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje nesustojo. Nepaisant sudėtingų sąlygų, bendromis šių mokyklų pastangomis, sėkmingai įgyvendintos projekto ENI-LLB-2-308 „Socialinės įtraukties stiprinimas, pasitelkiant technologijas, kalbą ir tarpvalstybinį bendradarbiavimą“ veiklos.

,,Robotikos" užsiėmimas

2,4 klasės mokytoja Diana Juškaitienė robotika kapciam

2021-12-03 Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyriaus 2, 4 jungtinės klasės mokiniai  dalyvavo „Robotikos“ užsiėmime Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje bei atliko  IT konkurso ,,BEBRAS" užduotis.

Robotikos darbų pristatymas

mokytojas J.Černeckas

robotai lapkr

Mūsų gimnazijos ,,Robotikos“  būrelio jaunieji konstruktoriai – programuotojai nuo mokslo metų pradžios konstravo bei programavo įvairių įrengimų robotų modelius.

MINIME LIETUVOS KARIUOMENĖS DIENĄ

Mokytojos N.Goberytė ir G.Čiurlionienė

armijos d

Lapkričio 23 d. , minint Lietuvos kariuomenės dieną, I g kl. mokiniams vyko integruota istorijos ir pilietiškumo pamoka.

verslo sparnai

„OLIMPINIS MĖNUO 2021“

mokytoja Rasa Savukynienė

olimp rasos2021

Olimpinis mėnuo 2021“ – puikus LTOK inicijuotas respublikinis projektas pradinių klasių mokiniams.

,,Erasmus+"

ErasmusES