Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 110 svečių ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
2250762

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

Septintokai leidosi į istorijos paieškas Kaune

Mokytoja N.Goberytė 

Birželio 4 d. 7a ir 7b kl. mokiniai į istorijos paieškas Kaune. Pirmoji edikacinė programa "Pabėgimo kambarys" laukė Sugiharos namuose muziejuje.

Jazmino žiedo apdovanojimai 2026

Nominacija už tvarumo vystymą

Mokytojos I. Valentukevičienė, D. Juškaitienė

Gegužės 21 d. Alytaus Dzūkijos mokykloje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija ,,Mažasis mokslininkas 2026", kurioje dalyvavo pirmokų komanda: Luknė, Fausta, Jurgis, Vytis ir 2b klasės mokinė Augustė. Pirmokai pristatė tiriamąjį darbą ,,Gėrimų paslaptys: cukrus, pH ir sveikata". Mažieji tyrėjai analizavo, kiek cukraus slepiasi populiariuose gėrimuose, koks jų pH ir kaip tai gali paveikti sveikatą. Mokiniai atliko tyrimus, skaičiavimus, analizavo rezultatus ir dalijosi išvadomis apie sveikesnius pasirinkimus kasdienybėje. Už atsakingą požiūrį į sveikatą ir aplinką bei aktualios temos pasirinkimą mokiniams buvo įteikta nominacija už tvarumo vystymą. Mokinius ruošė mokytoja Inga Valentukevičienė. 2b klasės mokinė Augustė pristatė tiriamąjį darbą ,,Matoma ir nematoma gyvybė". Pranešime buvo tyrinėjama gyvybės įvairovė aplink mus - nuo plika akimi matomų organizmų iki mikroskopinių gyvybės formų. Mokinė skatino susimąstyti, kiek daug gyvybės slypi net ir ten, kur jos iš pirmo žvilgsnio nepastebime. Augustės mokytoja Diana Juškaitienė. Dalyvavimas konferencijoje - puiki galimybė mokiniams ugdyti tyrinėjimo, viešojo kalbėjimo bei pažinimo kompetencijas ir pasidžiaugti savo atradimais.

Pasaulinė bičių diena

Mokytoja Inga Valentukevičienė

Gegužės 20 d. minima pasaulinė bičių diena. Trumpalaikio projekto „Bitute pilkoji...“ metu pirmokai dalyvavo pažintinėje ir patyriminėje veikloje apie bičių pasaulį bei jų svarbą žmogui ir gamtai.

4b klasės laimėjimai konkursuose 2025-2026 m.m.

 Mokytoja Lijana Prapiestienė

4b klasės mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, renginiuose, protmūšiuose. Dėkoju bei džiaugiuosi visais dalyviais ir sveikinu mokinius, kuriems pavyko užimti prizines vietas:

„Jaunųjų finansininkų pavasaris 2026“

Mokytoja N.Goberytė

Šį pavasarį 7a ir 7b klasių mokiniai dalyvavo „Lietuvos Junior Achievement“ programos „Jaunųjų finansininkų pavasaris 2026“ veiklose.

81-osios vieno iš didžiausių Partizaninio karo mūšių metinės

Mokytoja N.Goberytė

Gegužės  16 d. mūsų gimnazijos mokiniai su mokytojomis N.Goberyte, G.Čiurlioniene, R.Rutkauskiene  vyko į Kalniškę. Šias metais minimos jau 81-osios vieno iš didžiausių Partizaninio karo mūšių metinės.

Archeologiniai Vilniuje kasinėjimo radiniai

Mokytoja N.Goberytė

  • 01
  • 02

Istorijas, kurias gali papasakoti archeologiniai radiniai, randame vadovėliuose. Bet daug įdomiau yra patiems pamatyti, paliesti, išgirsi pažįstamų žmonių pasakojimą.  Gegužės 14 d. tokią galimybę turėjo 6 kl. mokiniai, kuriems pamoką vedė jų klasės draugė Ugnė Griškelytė. Mokinė, remdamasi savo tėčio, dalyvaujančio vykdant archeologinius kasinėjimus Vilniuje radiniais, savo klasei pristatė Vilnaus karališkąjį malūną. Dėkojame Ugnei už įdomiai pravestą pamoką.

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada

 Mokytoja Lijana Prapiestienė

  • 02
  • 1

Gegužės 9 d. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete vyko  Nacionalinis matematikos konkursas šalies 3-ių ir 4 -ų klasių mokiniams. Jame dalyvavo 4b klasės mokinė Austėja Dimšaitė, 3-4 klasių mokinių matematikos olimpiados savivaldybės etape 4 klasės grupėje užėmusi I-ąją vietą.

Atradimų kupina kelionė „Senųjų dvarų parkų takais“

7a,b klasių vadovė N.Goberytė

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
Gegužės 5-6 dienomis 7a ir 7b klasių mokiniai per klasės valandėles leidosi į atradimų kupiną kelionę „Senųjų dvarų parkų takais“.

Bendruomeniška iniciatyva 1-5 klasių mokiniams ,,Mainytuvės"

mokytojos I.Valentukevičienė ir D.Juškaitienė

  • 01
  • 02
Balandžio 23 d. mokykloje vyko jauki ir bendruomeniška iniciatyva 1-5 klasių mokiniams ,,Mainytuvės". Mokiniai atsinešė jau atsibodusį stalo žaidimą, dėlionę ar knygą. Už kiekvieną atsineštą daiktą gavo iniciatyvos bilietėlį. Juos galėjo iškeisti į patikusius daiktus, taip suteikdami daiktams antrą gyvenimą.

Gamtamokslinių projektų mugė

mokytojos I. Valentukevičienė ir D. Juškaitienė

  • 01
  • 02
2026 m. balandžio 24 d. gimnazijoje pirmąkart vyko Respublikinė pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija ,,Gamtamokslinių projektų mugė", kurią organizavo pradinių klasių mokytojos I. Valentukevičienė ir D. Juškaitienė. Pristatyti savo gamtamokslinius projektus į renginį susirinko mokiniai, lydimi mokytojų, iš Alytaus Panemunės progimnazijos, Lazdijų mokyklos - darželio ,,Kregždutė", Lazdijų r. Šeštokų mokyklos bei mūsų gimnazijos.

Gimnazijos logotipas

,,Erasmus+"

ErasmusES

facebook

kokybes kr

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest