,,LadyGolas“

Rasa Pečiukonienė ir Teisutis Targauskas

,,LadyGolas“ – tai Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos projektas, skirtas populiarinti tarp merginų salės futbolą ir sportinį aktyvumą. Žaidynių dalyves siekiama supažindinti su žaidimo ypatybėmis, suteikti galimybę smagiai pasivaržyti su bendraamžėmis bei pakviesti į reguliarias treniruotes vietiniuose futbolo klubuose.

„Ateik su svajone, išeik čempione“ – šis šūkis aidi visose žaidynių salėse nuo pat 2016-ųjų, kuomet pirmąkart surengtas „LadyGolas“, per savo istoriją sulaukęs pripažinimo Lietuvoje ir Europoje. Per penkerius metus žaidynėse jėgas išmėgino net 15500 merginų iš visos šalies.

Būtent „LadyGolas“ padėjo į futbolą įtraukti merginas, kurios susiejo savo gyvenimą su futbolu ir atstovavo įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinėms.

„LadyGolas – tai įsimintina ir smagi patirtis merginoms, sutelkianti jas komandiniams tikslams aikštelėje ir už jos ribų. Žaidynėse dalyvavusios moksleivės pažymėjo, kaip „LadyGolas“ jas suartino, paskatino pasitikėjimą savimi, aktyviau sportuoti bei bendrai leisti laiką.

Veisiejų S.Gedos gimnazijos 7 klasės mokinės U14 amžiaus grupėje pogrupio varžybose liko antros, praleidę tik vieną įvartį į savo vartus. Druskininkų Saulės progimnazija -  Veisiejų S.Gedos gimnazija 0-1. Veisiejų S.Gedos gimnazija - Leipalingio progimnazija 4 - 0. Varžybos vyko Druskininkų Saulės progimnazijoje. Visus dalyvius pasveikino progimnazijos direktorė.