Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 65 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1774372

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

Regioninis priešmokyklinio ugdymo grupių
vaikų meninio skaitymo konkurso „Vieversėliai“
II etapas

Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja R. Koroliova,
priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja I. Semenienė

vieversiai2019 

Kovo 8 d. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko jau tradiciniu tapęs regioninis priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų meninio skaitymo konkurso „Vieversėliai“ II etapas. Jame iš vaikų lūpų skambėjo nuostabios eilės Lietuvai, Dzūkijai, Tėviškėlei.

Šių metų konkursas skirtas LRS paskelbtiems Vietovardžių metams paminėti. Konkurse dalyvavo Lazdijų mokyklos–darželio „Kregždutė“, Lazdijų mokyklos–darželio „Vyturėlis“, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos, Šventežerio mokyklos ir Veisiejų Sigito Gedos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus skaitovai. I – ąją vietą laimėjo Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus skaitovas Naglis Jasinskas, mokytoja Ineta Semenienė, II – tra vieta atiteko Lazdijų mokyklos–darželio „Vyturėlis“ auklėtinei Emai Valentukonytei, ją ruošė mokytoja Rasa Sukackienė ir III – ąją vietą pasidalino Lazdijų mokyklos–darželio „Vyturėlis“ auklėtinė Kornelija Kolkaitė, mokytoja Astutė Stankevičienė ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus skaitovė Adelija Jarmalaitė. Adeliją ruošė mokytoja Rasa Šarkauskaitė.
Renginio organizatoriai taria ačiū visiems dalyviams ir juos ruošusiems mokytojams.

  • 20190308_093456
  • 20190308_102232

Mūsų gimnazijai - 80

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai