Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 32 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1774557

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

IŠLEISTUVĖS

vyr. priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ineta Semenienė
priešmokyklinio ugdymo mokytoja   Rasa Šarkauskaitė

isleistuves2019

Skaisti pavasario saulė ir kvepiantys alyvų žiedai byloja, kad atėjo metas priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu. Šventiškai papuošta įstaigos salė paskutinį kartą pakvietė juos į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves.

Dar visai neseniai jie buvo maži žmogeliukai, o šiandien jie jau taria “sudie” darželiui. Žiūrėjome į juos ir negalėjome patikėti, kad atėjo metas atsisveikinti. Jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui. Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti, kaip priešmokyklinukai skambiai dainavo, išraiškingai vaidino, šoko.

Tėveliai įsitikino, kad jų vaikučiai per tuos darželyje praleistus metus įgijo pakankamai žinių, mokėjimų ir įgūdžių, kurie bus reikalingi pirmoje klasėje. Paskutinį kartą darželio ugdytinius sveikino l. e. p. direktoriaus pavaduotoja ugdymui Donata Jonuškienė, mokytojos Ineta Semenienė ir Rasa Šarkauskaitė. Jos visiems linkėjo būti šauniais mokiniais, neužmiršti savo buvusių draugų ir pedagogų.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Mūsų gimnazijai - 80

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai