Renginys – akcija „Suteik naują gyvenimą”

pedagogė I.Semenienė    at dar

Šių metų lapkričio 18-26 dienomis visoje Europoje buvo organizuojami renginiai, skirti atliekų mažinimo prevencijai, pakartotiniam jų panaudojimui bei perdirbimui.

Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Ikimokyklinio ugdymo skyrius:  surengė renginį-akciją „Suteik naują gyvenimą”, prie kurio pakvietė prisijungti visas Lazdijų rajono savivaldybės švietimo įstaigas. Renginio tikslas - formuoti vaikų gebėjimą pasiruošti Advento laikotarpiui, perdirbant antrines žaliavas, joms suteikiant naują ,,gyvenimą“. Dalyviai kūrybines idėjas įgyvendino kurdami Advento kalendorius iš įvairių antrinių žaliavų, kurie buvo eksponuojami Lazdijų krašto muziejuje ir Veisiejų socialinės globos namuose.

Dalyviams įteiktos padėkos, Lazdijų rajono savivaldybės dovanos bei 2018 metų stalo kalendoriai su jų pagamintų Advento kalendorių nuotraukomis.

Labai svarbu suvokti, jog gamtos išteklių saugojimas turi tapti žmonių įpročiu, gyvenimo būdu ir turi būti aktualu  kiekvienam iš mūsų!