Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 78 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1810701

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

RESPUBLIKINĖ  INICIATYVA „MULTIMEDIJŲ ŽURNALISTIKOS YPATUMAI, ETIKA IR TENDENCIJOS“

 LR švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudami su VšĮ „Dokumedija“, organizuoją respublikinę iniciatyvą „Multimedijų žurnalistikos ypatumai, etika ir tendencijos“, kurios metu žurnalistai skaitys paskaitas Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose.

Paskaitų metu bus kalbama apie tai, kaip kurti įdomų pasakojimą socialinių tinklų ir internetinės žurnalistikos pasaulyje. Žurnalistai pasakos apie šiuolaikinę žurnalistiką, pasidalys, kaip pateikti įdomų ir inovatyvų pasakojimą interneto amžiuje. Kalbės, kokias naujas technologijas galima pritaikyti žurnalistikoje, kuo svarbi virtuali realybė, kaip kompiuteriniai žaidimai gali padėti pasakoti istorijas ir kaip išlaikyti auditorijos dėmesį turiniui.

Taigi, mokiniai paskaitų metu bus supažindinami su tokio darbo pavyzdžiais, sunkumais, kylančiomis moralinėmis dilemomis, išgirs, kaip tokį patrauklų kūrinį sukurti patiems. Mokiniams tai aktualu, nes yra svarbu suprasti šiuolaikinės žurnalistikos tendencijas ir standartus, suvokti, kad ne visa žurnalistika yra tik begalinis trumpų ir paviršutiniškų naujienų srautas.

Iniciatyvos „Multimedijų žurnalistikos ypatumai, etika ir tendencijos“ vykdymo laikas: 2017 m. rugsėjo–gruodžio mėn.


 

Mūsų gimnazijai - 80

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai