Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 68 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571641

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

 Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos  žalioji palangė ,, Kadagių daigynas‘‘ 2020

mokytoja Danutė Kubilienė

zalia palange

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos būrelio  ,,Gamtos bičiuliai‘‘ nariai kartu su biologijos mokytoja D. Kubilienė ir chemijos mokytoja V Aguoniene kūrė žaliąją palangę  tema ,,Kadagių daigynas‘‘.

Pasak žiniuonės, kadagys yra vienas jos mėgstamiausių krūmų.  Mokiniai susipažino su žolininkės  knygomis ,, Ką žino tik ragana, arba gyvenimas be tablečių‘‘, ,,Sveiko gyvenimo paslaptys‘‘, straipsniais, rinko informaciją apie kadagio  vaistines savybes, panaudojimo sritis, vegetatyvinį dauginimą. Taip pat domėjosi žolininkės sudarytu medžių horoskopu, kuriame mėnesių simboliais pasirinkti  medžiai.  Kadagys – kovo mėnesio simbolis. Daigynui kurti naudojome dvi kadagių rūšis:  kazokinį ir žvynuotąjį. Nuo motininio augalo nuskynėme 4 metų šakas,  paruošėme 8 cm gyvašakes, įsodinome į 5 cm įgilinimus 4x5 cm atstumais. Laikėme šiltoje patalpoje, laistėme, per dieną kelis kartus purškėme vandeniu. Daigyną papuošėme  pušies, eglės, kadagio, blindžių, gluosnio, ievos, beržo, liepos, uosio, vyšnios, klevo, obels, šermukšnio, lazdyno, ąžuolo, amalų šakelėmis , kurie minimi žolininkės medžių horoskope. Kadagių sodinukus pasodinsime gimnazijos  spygliuočių labirinte. Kviečiame balsuoti už mūsų gimnazijos žaliąją palangę iki gegužės 21 dienos ir išrinkti geriausia ,,Palangių palange‘‘ 2020m.

 

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105