Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 74 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571545

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

 „Edukacinių erdvių kūrimo patirtys Estijos visuomeninėse ir viešose aplinkose, saugomose teritorijose, gamtinis ir ekologinis ugdymas jose"

edu mokymai est

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, pripažinta laimėtoja šių metų šalies mokyklų edukacinių erdvių konkurse A kategorijoje, kartu su kitomis nugalėtojomis dalyvavo mokymuose Estijoje „Edukacinių erdvių kūrimo patirtys Estijos visuomeninėse ir viešose aplinkose, saugomose teritorijose, gamtinis ir ekologinis ugdymas jose“.

Kartu su kitų 30 įstaigų atstovais direktorė dalijosi gerąja patirtimi ne tik kuriant edukacines erdves, bet ir organizuojant ugdymą jose. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis ir metodininkas Tomas Pocius pristatė Estijos floros ypatumus, gamtos tyrimo tradicijas ir jas palygino su Lietuva, išklausėme paskaitas apie entomologinius objektus bei išmaniųjų technologijų panaudojimą mokyklų edukacinėse erdvėse, atlikome savarankiškas mokymosi užduotis. Idėjų naujoms edukacinėms erdvėms kurti tikrai nepristigs.

 

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105