Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 59 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571609

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

 PAGERBTAS HOLOKAUSTO AUKŲ ATMINIMAS

Mokytoja N.Goberytėholokaus2020

Rugsėjo 23 d. minint Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną ir Vilniaus geto likvidavimo 77-ąsias metines, Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti pakvietė visas bendrojo ugdymo įstaigas prisijungti prie iniciatyvos „Atminties kelias“ .

Kaip ir kasmet, prie šios iniciatyvos prisijungė Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos moksleiviai. Šią   dieną per visas istorijos pamokas mokiniai prisiminė žydų tragediją. I b g klasės moksleiviai su istorijos mokytoja N. Goberyte lankėsi Veisiejų krašto muziejuje, kur vyr. muziejininkė Ineta Buoželienė papasakojo apie Veisiejų žydų likimą II –ojo pasaulinio karo metais bei pakvietė pažiūrėti dokumentinio filmo „Gyvybės ir kančių duobė“. Po filmo peržiūros gimnazistai aplankė senąsias Veisiejų žydų kapines ir, kaip atminties ženklą, padėjo po akmenėlį taip pagerbdami Holokausto aukų atminimą.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

 

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105