Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 96 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571609

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

 Svečiuose pas gidą

Aistė Sadauskaitė, III g kl. gidas

2020 m. rugsėjo 25 dieną Technologijų  „Turizmas ir mityba“ pamokos metu technologijų mokytoja Asta Černeckienė su mokine Aiste Sadauskaite apsilankė kraštotyrininko A. Jarmalos kalendorių muziejuje, išgirdo pasakojimą apie gido darbą Veisiejų krašte.

Žymus Veisiejų krašto žinovas papasakojo kaip rinko informaciją apie šį kraštą, įgijo ekskursijų vadovo specialybę. Kraštotyrininkas surinkęs didelę kalendorių kolekciją, rašo knygas, bendradarbiauja su Veisiejų krašto žmonėmis. Gidas paruošęs ekskursijos maršrutą su senovinėmis objektų nuotraukomis. Ekskursijų vadovui didžiausią įspūdį palieka bendravimas su žymiais žmonėmis. Pamoka suteikė naujų žinių, kurias bus galima pritaikyti ateityje.Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105