Sporto ir meno šventė

mokytoja J.Stankevičienė

Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamų mokyklų auklėtiniai, birželio 1 dieną, (šeštadienį) rinkosi į Alytaus r. Butrimonių gimnaziją. Sporto ir meno šventėje moksleiviai paminėjo tarptautinę vaikų gynimo dieną, o šventės pradžią paskelbė ne tik mokyklos vadovas ir fondo atstovai – čia apsilankė ir moksleivius pasveikino  neseniai į Lietuvą su šeima grįžusi kulinarinių knygų autorė, žurnalistė Beata Nicholson.Sportininkų ir menininkų delegacijos iš 22 – jų A.Adamkienės fondo remiamų mokyklų rinkosi jau ankstų rytą. Iš viso  atvyko daugiau nei 650 moksleivių ir mokytojų. Vaikų gynimo dienai skirtame renginyje pramogų ir veiklos netrūko. Sportuojantys dalyvavo įvairiose rungtyse: lengvosios atletikos, stalo teniso, kvadrato, galiūno, krepšinio, futbolo,linksmosiose estafečių varžybose, o talentingi tapybai moksleiviai galėjo pasitobulinti garsaus Lietuvos menininko, tokio kaip Antanas Kmieliauskas, organizuojamuose dirbtuvėse, pleneruose. Šis garsus menininkas, Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, yra Butrimonių gimnazijos auklėtinis.Sporto varžybose ir menininkų konkurse laimėję vaikai buvo apdovanoti šventės rėmėjų prizais: atminimo medaliais,taurėmis, trofėjais, specialiais diplomais ir kitomis vertingomis dovanomis.Šioje šventėje dalyvavo ir  Veisiejų gimnazijos 34 moksleiviai su kūno kultūros mokytojomis Rasa Pečiukoniene ir Jolanta Stankevičiene , dailės mokytoju Tomu Mirijausku.Moksleiviai dalyvavo visose sportinėse rungtyse o dailinikės Akvilė Aguonytė, Daina Giedraitytė ir Viktorija Černeckaitė meno konkurse, tačiau geriausiai sekėsi kvadrato komandų žaidėjams. Mergaičių kvadrato komanda iškovojo 2-ąją vietą o vaikinukų 3-ąją vietą ir buvo apdovanoti atitinkamos vietos medaliais ir diplomais.