Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 19 svečių ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1734387

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

Vėžliukas TUKAS - vaikų draugas

Logopedė Vilma Blažaitienė

vezliukas

Sėkmingam vaikų ugdymui Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje sukurtos įvairios, į vaiką orientuotos, funkcionalios edukacinės aplinkos, kurios provokuoja smalsumą, skatina vaikų pojūčius, sudaro sąlygas įvairiems žaidimams, skatina esminių gebėjimų raidą. Siekiant ugdyti vaikų pažintinę ir komunikavimo kompetencijas sukurta edukacinės erdvė „Tuko pasaulis“. 

Rugsėjo mėnesį į gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius jaunesniojo amžiaus vaikų “Grybukų” grupę kartu su logopede Vilma atvyko naujas draugas – vėžliukas. Vaikai nedrąsiai, bet smalsiai tyrinėjo atvykėlį, nes pirmą kartą matė tokį įdomų gyvūną. Pedagogių Redos Koroliovos, Vilmos Blažaitienės, Robertos Jakubauskienės dėka vaikai susipažino su vandens ir sausumos gyventoju vėžliu, aptarė jo išvaizdą, maitinimąsi, tyrinėjo gyvenamąją aplinką. Vaikai išrinko jam vardą – Tukas. Visus metus vaikai vėžliuką globojo, rūpinosi, maitino, džiaugėsi juo. Vaikai išgirdo naujų žodžių, susijusių su vėžliu ir jo gyvenamąja aplinka, pasakojo tėveliams ir draugams apie savo naują mažąjį draugą, piešiant, lipdant, aplikuojant, vaidinant perteikė savo patirtis, mintis, įspūdžius. Vaikai domėjosi raidėmis, matydami užrašą „VĖŽLIUKAS TUKAS“. Vasarą Tukas atostogaus, o rudenį vėl sugrįš pas vaikus.

  • 01
  • 02

,,Erasmus+"

ErasmusES

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai