Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 125 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571482

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

Vasaros poilsio stovykla „Gamtos takais...“

mokytojos Z. Sadeckienė, D. Juškaitienė  

Birželio 12-16 dienomis, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo vasaros poilsio stovykloje „Gamtos takais...“. Stovyklą organizavo pradinių klasių mokytojos Zita Sadeckienė ir Diana Juškaitienė. 

     Pirmąją dieną vaikai susipažino, susikūrė taisykles, žaidė judriuosius žaidimus. Antrąją dieną keliavo į Žuvinto biosferos rezervatą. Čia aplankė ekspoziciją, stebėjo ežero gyventojus su žiūronais ir monokliu, vaikščiojo greta esančiu gamtos taku, stebėjo filmą „Paukščių šalis – Žuvintas“. Trečioji diena – kelionė į Didžiasalio kaimą, kuriame įsikūręs Augų ūkis. Jame vaikai turėjo galimybę prisidėti prie sūrio gaminimo, taip pat susipažinti su šio ūkio gyventojais iš labai arti. Ne tik stebėjo juos, bet ir glostė, prisidėjo prie jų priežiūros, maitino.  Daug emocijų sukėlė jodinėjimas su mažąja pone ir didžiuoju žirgyno gyventoju. Ketvirtąją stovyklos dieną vaikai aplankė Kalvarijos Zooparką. Čia susipažino su daugybe parko gyventojų. Tai – alpakos, asilai, tigrai, liūtai, pumos, beždžionės, povai, asilai... Kai kuriuos galėjo paglostyti ir pamaitinti. Paskutinė stovyklos diena praėjo Kapčiamiestyje. Pirmiausiai vaikai aplankė Emilijos Pliaterytės muziejų, kur kiekvienas sau pasigamino sėkmės talismaną. Miestelio bibliotekoje žiūrėjo filmą „Gamtukai“. Likusį laiką vaikai praleido prie Ilgio ežero. Maudėsi, suposi supynėse,  pietavo, žaidė smagius lauko žaidimus. Palinkėję vieni kitiems linksmų atostogų, atsisveikinome iki kitų mokslo metų.

     Stovykloje vaikai turėjo puikią galimybę susipažinti su naujais draugais, pakeisti namų aplinką, patirti nuotykių, naujų neatrastų dalykų, taip pat pažvelgti į unikalų natūralios gamtos pasaulį iš arčiau.

  • 1
  • 10
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105