Veisiejų gimnazijos smigininkai –
treti respublikinėse moksleivių varžybose

Komandos vadovė  Rasa Pečiukonienė

smig t

Balandžio 12 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio smiginio finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 27 merginų ir 28 vaikinų komandos. Po sunkių ir atkaklių kovų nugalėtojais tapo Tauragės Žalgirių gimnazijos atstovai. Antrąją vietą iškovojo Trakų r. Lentvario 1-osios vidurinės mokyklos komanda.
Trečią vietą  laimėjo Veisiejų gimnazijos sportininkai:  Povilas Pečiukonis, Skirmantas Sinkevičius.

Lazdijų rajonui atstovavo rajoninių smiginio varžybų nugalėtojų komandos. Merginų (Rimgailė Kunsevičiūtė  II ag klasė ir Dovilė Vaikšnoraitė II bg klasė) ir vaikinų komandos (Povilas Pečiukonis, Skirmantas Sinkevičius IV ag klasė) iš Veisiejų gimnazijos. Komandos buvo suskirstytos į 7 pogrupius po keturias ir rato sistema žaidė iki 2 pergalių. Į kitą etapą pateko 1 – 2 vietas grupėje užėmusios smigininkų poros. Nuo aštuntfinalio varžybos vyko minuso sistema. Mūsų merginos sudalyvavo garbingai, pasisėmė patirties, bet į kitą etapą nepateko. Jos kantriai laukė visą dieną vaikinų, kurie aštuntfinalyje susitiko su Jonavos komanda, kuriuos nugalėjo rezultatu 2:0. Ketvirtfinalyje vaikinai susitiko su Mažeikių komanda ir vėl juos lydėjo sėkmė. Toliau pusfinalio varžybose, dėl patekimo į finalą, varžėsi su Tauragės vaikinais. Po labai įtemptos ir atkaklios kovos veisiejiečiai  nusileido tauragiškiams rezultatu 2:3. Beje, Tauragės vaikinai tapo čempionais, todėl Veisiejų komanda pralaimėjo tik čempionams. Mažajame finale, kovoje dėl trečiosios vietos medalių, mūsų krašto vaikinai užtikrintu rezultatu 3:1 nugalėjo Jurbarko r. Girdžių pagrindinės mokyklos komandą ir iškovojo  3 vietą respublikinėse smiginio varžybose.