Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 92 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1571455

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

logotip istoriku2014 M. XXIV LIETUVOS MOKINIŲ ISTORIJOS OLIMPIADA
„TAUTINIS ATGIMIMAS NUO SPAUDOS DRAUDIMO IKI VASARIO 16-OSIOS AKTO PASKELBIMO“

Nijolė Goberytė,  istorijos mokytoja metodininkė

2014 m. vasario 11 d. Lazdijų r. Šventežerio mokykloje vyko XXIV-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapas - rajoninis turas. Olimpiados nugalėtoja tapo Veisiejų gimnazijos III g b klasės mokinė Jacinta Goberytė (mokinę ruošė mokytoja metodininkė Nijolė Goberytė). Lietuvos mokinių istorijos olimpiados trečiasis respublikinis etapas vyko 2014 m. balandžio 25-26 d. Vilkaviškio ,,Aušros" gimnazijoje.

IMG 6913

Olimpiados organizatoriai pasistengė, kad dalyviai ne tik parodytų dalykines žinias, bet ir kuo daugiau susipažintų su Vilkaviškio kraštu. Mokiniams vyko orientacinės varžybos „Pažink Vilkaviškio miestą“. Čia puikiai pasirodė mūsų mokinė. Jacinta vadovavo komandai, užėmė II vietą bei buvo apdovanota prizu. Vakare olimpiadoje dalyvavę moksleiviai ir jų mokytojai buvo pakviesti į  Vilkaviškio miesto Kultūros centrą, kur vyko Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos bendruomenės Padėkos vakaras „Pažinsi pasaulį – suprasi save...“.

Balandžio 26 d, paskelbus  I etapo rezultatus,  dalyviams buvo įteiktos vertinimo komisijos atminimo dovanos. Visi, kurie dalyvavo olimpiadoje, ne tik gilino savo žinias, praplėtė akiratį, bet ir smagiai praleido laiką, susirado naujų draugų, pritarė ispanų rašytojo M.Servanteso mintims, kad „istorija - mūsų darbų lobynas, praeities liudytoja, pavyzdys ir pamokymas dabarčiai, įspėjimas ateičiai“, todėl svarbu nepamiršti, kad istorija gali duoti ir praktinės naudos.

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105