Mokiniams už puikų, labai gerą ir gerą lankomumą bei puikų, labai gerą ir gerą mokymąsi I pusmetį reiškiamos direktoriaus padėkos:
MOKĖSI PUIKIAI:
1. Paulina Kočiūnaitė – 5a kl.
2. Ugnė Petrovaitė – Ia kl.
BAIGĖ LABAI GERAI:
1. Gabija Česnaitė – 5a kl.
2. Urtė Valentaitė – 5a kl.
3. Gytis Kazakevičius – 7 kl.
4. Eivilė Čakaitė – 8b kl.
5. Valentinas Černeckas – Ia kl.
6. Dalia Bakšaitė – Ib kl.
7. Rokas Goborovas – Ib kl.
8. Karolina Kočiūnaitė – IIb kl.
9. Indrė Kukučionytė – IIIb kl.
10. Asta Jarašiūtė – IIIb kl.
PIRMĄJĮ PUSMETĮ BAIGĖ PASIEKĘ AUKŠTESNĮJĮ LYGĮ:
1 klasė – Oskaras Jonuška
1 klasė – Austėja Kudrevičiūtė
1 klasė – Skaistė Paliutytė
1 klasė – Rytė Valentaitė
2 klasė – Kesmina Jarmalavičiūtė
2 klasė – Deimantė Karsokaitė
2 klasė – Kamilė Staškauskaitė
2 klasė – Aironas Vyšniauskas
3a klasė – Adomas Baranauskas
3a klasė – Aistė Kazakevičiūtė
3a klasė – Rytė Kuzmickaitė
3a klasė – Dominykas Paliutis
3a klasė – Rūta Sadeckaitė
3a klasė – Benas Stanulis
3b klasė – Adelė Gudžiauskaitė
3b klasė – Grytė Mockevičiūtė
3b klasė – Nidas Mirijauskas
3b klasė – Augustas Petrauskas
4 klasė – Ūla Bakanovaitė
4 klasė – Luka Kėrytė
4 klasė – Miglė Kuzmickaitė
4 klasė – Fausta Pavolaitė
4 klasė – Paula Rudzytė
4 klasė – Augustė Slavinskaitė
4 klasė – Guoda Viselgaitė
NEPRALEIDO NEI VIENOS PAMOKOS (PUIKUS LANKOMUMAS):
1 klasė:
1. Arnas Javarauskas 2. Nojus Petrauskas
3. Titas Pileckas 4. Deivydas Staškauskas
2 klasė:
1. Kesmina Jarmalavičiūtė 2. Kamilė Koroliovaitė
3. Raimundas Levulis 4. Ramūnas Petraška
5. Mantas Rakauskas 6. Gabrielė Sidaraitė
7. Emilis Slančiauskas 8. Kamilė Staškauskaitė
3a klasė:
1. Justas Kazlauskas 2. Rūta Saulėnaitė
3b klasė:
1. Urtė Jasinskaitė 2. Gustė Kudrevičiūtė
3. Milena Kundrotaitė
4 klasė:
1. Erika Danilevičiūtė 2.Fausta Pavolaitė
3. Paula Rudzytė 4. Edgaras Samuolis
5. Augustė Slavinskaitė 7. Guoda Viselgaitė
5a klasė
Dominykas Austrotas Austėja Austrotaitė
Deivydas Bakša Gabija Česnaitė
Austėja Drūtytė Vakaris Giedraitis
Paulina Kočiūnaitė
5b klasė
Laurynas Austrotas Rima Černeckaitė
Rokas Petraška Gytis Varnagiris
6 klasė
Ugnė Bujanauskaitė Simonas Levickas
Aistė Viselgaitė
7 klasė
Gytis Kazakevičius
8a klasė
Eitvydas Kočiūnas Gintaras Kočiūnas
8b klasė
Gabrielė Alubauskaitė Rūta Margelevičiūtė
Vytautas Soraka
Ia klasė
Ignas Karaliūnas Paulius Kazokas
Ib klasė
Viktorija Kisielytė Gvidas Markevičius
IIa klasė
Renata Bakšaitė Jurgis Lukas Bižys
IIb klasė
Gerda Braslauskaitė Karolina Kočiūnaitė
Austėja Pečiukonytė
IIIb klasė
Asta Jarašiūtė Indrė Kukučionytė
IV klasė
Daiva Zelenauskaitė
SVEIKINAME IR LINKIME SĖKMĖS II PUSMETĮ!