Dabar svetainėje 17 svečių ir narių nėra

Iš apskrities konkurso – su laimėjimais

Matematikos mokytoja Birutė Barauskienė

2015 m. gruodžio 4 d. Varėnos rajono Merkinės pagrindinėje mokykloje vyko Alytaus apskrities XIX  jaunųjų matematikų komandinė olimpiada mokytojo K. Klimavičiaus taurei laimėti bei jaunųjų matematikų kūrybinių darbų konkursas, kuriame dalyvavo ir Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos 9 mokiniai ir jų matematikos mokytojos.

Šiemet šioje olimpiadoje varžėsi dešimt stipriausių Dzūkijos matematikų komandų. Tarp jų ir mūsų komanda, kuriai atstovavo  vyresnių klasių mokiniai:  IV bg klasės mokinės Asta Jarašiūtė, Radvilė Dzemydaitė, Indrė Kukučionytė, III ag klasės mokinys Povilas Pockevičius ir III bg klasės mokinys Vincentas Misevičius (komandos vadovės Dana Baranauskienė ir Birutė Barauskienė). Kol komandos sprendė  užduotis, kūrybinių darbų konkursui jaunieji matematikai pristatė 21 darbą. Tris darbus parengė ir mūsų gimnazijos mokiniai: šeštokė Paulina Kočiūnaitė, I ag kl. mokinys Alnaras Čepononis, bei II bg klasės mokinės Dalia Bakšaitė ir Justina Bogužaitė.

Kol vertinimo komisijos dirbo, šio renginio dalyviams buvo organizuota ekskursija po Merkinę. Jie lankėsi Merkinės apžvalgos bokšte, lankytojų centre.

Geriausiai mums sekėsi kūrybinių darbų konkurse. 5-8 klasių grupėje trečiąją vietą laimėjo 6a klasės mokinės Paulinos Kočiūnaitės darbas ,,Paprastosios trupmenos kasdienybėje“ (darbo vadovė Dana Baranauskienė).  9 (I gim.)–12 (IV gim.) klasių grupėje geriausiai buvo įvertintas I ag klasės mokinio Alnaro Čepononio kūrybinis darbas ,,Mokomės žaisdami“ (darbo vadovė Birutė Barauskienė) ir jis užėmė I – ją vietą. Gerai įvertintas ir II bg klasės mokinių Dalios Bakšaitės ir Justinos Bogužaitės darbas ,,Procentai gamtoje“. Nors ir nelaimėjome prizinės vietos komandinėje olimpiadoje, tačiau tiek mokiniai, tiek jų mokytojos džiaugiasi savo pasiekimais joje.

Sveikiname nugalėtojus! Visiems linkime kūrybiškumo, išradingumo, naujų idėjų ateityje!